Aftorya Markası 18AĞU
Aftorya Markası
aftorya markası (kısaca Aftorya), merkezi İstanbul’da bulunan kadınlara yönelik moda tesettür giyim üzerine kurulan e-ticaret platformudur.
Nazende Butik Moda 21MAR
Nazende Butik Moda
Nazende,Kadın,Moda,Tasarım,Güzellik,Anne ve Çocuk,Kişisel Gelişim Portalı
Gelişmiş ağ tasarımı 10MAR
Yeni bir Kanal biz 06MAR
Yeni bir Kanal biz
2019 yılının ocak ayında kurulan programlı yayın hayatına başlamaya hazırlanan Kanal biz Televizyonu her gün 24 saat kesintisiz yayın yapmaya hazırlanıyor.
yıkade yıkayalım 27ŞUB
yıkade yıkayalım
Merhaba sevgili 4k medya okurlarımız bu hafta ki röportajımız İş dünyası yıka de yıkayalım şirketi ile iş dünyasındaki iki büyük strateji tuzağından nasıl uzak durulması konusunda bir konuşma gerçekleştireceğiz
Sosyal medya ilişkilerinde bilinmesi gerekenler 19OCA
Sosyal medya ilişkilerinde bilinmesi gerekenler
Özellikle kurumsal firmaların sosyal medyadaki ilişkilerinde sıkça yapılan hatalardan birisi kullanıcıyı sıkan gün içerisinde birden fazla yapılan paylaşımlardır.
CREATIVE 19OCA
CREATIVE
4k media Yaratıcı fikirler, markanızın rakipleriniz arasında ileri çıkmasını sağlayacak alanı size açar.
Vatan Kargoda e-kimlik doğrulama 09OCA
Vatan Kargoda e-kimlik doğrulama
Vatan Kargo Ar-Ge departmanı tarafından TÜBİTAK destekli geliştirilen ‘E-kimlik (çipli) doğrulama sistemi’ ile kimlik sahibini otomatik olarak tanıyor ve gönderileri sahibine güvenle teslim ediyor.
Kurumsal Sosyal Medya Hesapları 08OCA
Kurumsal Sosyal Medya Hesapları
Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarının Yönetilmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler.
Dijital ekranlar neden daha avantajlı? 08OCA
Dijital ekranlar neden daha avantajlı?
Reklam, ticaretin keşfedilmesinden bu yana en önemli satış ve pazarlama yöntemidir. Yeni iletişim teknolojilerinin sağladığı olanaklar sayesinde reklamcılığın altın çağını yaşadığını söyleyebiliriz.
 Yaratıcı Güvenimizi Nasıl Kazanabiliriz? 25ARA
Yaratıcı Güvenimizi Nasıl Kazanabiliriz?
İş yerinde, aile hayatınızda ya da dostlarınızda ettiğimiz sohbetler, onların hayatları ve kendimize dönüp baktığımızda genel bir gözlem yapacak olursak birçok insan, yaratıcı düşüncesini kaybettiğini düşünüyor.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.