Hakkımızda

4k Medya Ajans Olarak;

2009 senesinde kurulan ve kuruluşundan bu günü birçok başarılı organizasyon,dizi, film ve sinema filmine imzasını atan 4K MEDYA AJANS, Türkiye’nin “ilk” ve halen “en büyük” cast, model ve organizasyon ajansı olarak çalışmalarına devam etmektedir.Defile, dizi, film, sinema, ekspozisyon, ve moda çekimi organizasyonları ile reklam, ürün tanıtımı ve lansmanı alanlarında faaliyet gösteren 4K MEDYA STUDİO, bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.4k medya Production organizasyon öncesi, organizasyon günü ve sonrası verdiği profesyonel hizmetler ile faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymuştur.

Faliyet alanları çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

Ne Yapıyoruz ?

4K Media Production olarak; moda, televizyon, reklam dünyasının ihtiyacı ile yetenekli modellerimiz arasında aracı bir kurum rolündeyiz. Model ajansı ailemizde bulunan modellerimize rehberlik, hem ulusal hem de uluslararası alanda kariyer sunmak için özenle çalışıyoruz. Odak noktamız her modellerimiz için, neyin en iyi olduğunu araştırarak; yeteneklerini ön plana çıkarmaktır. 4k medya ajans cast ajans sektöründe her zaman aktif olarak rol almış ve yeni yüzler, deneyimli, yetenekli modelleri bünyesine kazandırmıştır. 

4K Medya Ajans ile Profesyonelliğe Adım Atın !

4K Media Studio Prodüksiyon, 2009’den itibaren oyuncu ajansı,dizi ajansı,reklam ajansı ve mankenlik ajansı ile sektöre hizmet vermektedir. Dizi ve sinemalarda oyuncu yada yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen talepleri çalıştığımız yapım şirketleri ile değerlendirme yapıp dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaktayız. Bununla beraber hosteslik,klip dansçısı,sunucu talebleri toplayıp bunları değerlendirmektedir. Model ve Casting hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en dinamik ve genç geniş kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.