Yeni bir Kanal biz 06MAR
Yeni bir Kanal biz

Kanal biz, doğru, dürüst, seviyeli ve kaliteli yayıncılık anlayışıyla çok kısa bir sürede seyredenlerin beğenisini kazanmayı hedeflemektedir.

Ailenizle birlikte rahatlıkla izleyebileceğiniz bir yayın anlayışına sahip olan Kanal Biz, her kesimden ve her düşünceden insana söz hakkı tanıyarak büyük bir kitleye mal olmuştur. Kanalbiz yetenekli yüzlerce insanın arasından seçilmiş teknik ve idari personelin bir arada olduğu bir televizyon kuruluşudur. Kanal biz programları, seyredenlerin bırakamayacağı bir alışkanlık haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yayın Politikası

Biztv, Türk halkının örf, adet ve kültürüne, aile yapısına, bütünlüğüne ve genel ahlak anlayışına uygun tarzda yapılan haber ve haber programları başta olmak üzere eğitim, kültür, eğlence, müzik, belgesel ve çocuk programlarına ağırlık vermektedir. İzleyici tutarlı ve istikrarlı yayın politikasıyla, izleyicisine kendisini kabul ettirmenin hedefi içinde, takdirini ve güvenini kazanmaya çalışmaktadır.

İzleyicileri tarafından beğenilmesi beklenen tv kanalı konumuna oturma hedefinde ilerlemektedir. Özellikle çevresiyle ilgili haberlerin ilgilendiren konuların ve Türkiyenin gündeminin iyi takip edilerek ekrana yansıtılması izleyicilerimiz tarafından ilgiyle takip edilmesine sebep olmayı hedef haline getirmektedir.

2019 yılının ocak ayında kurulan programlı yayın hayatına başlamaya hazırlanan Kanal biz Televizyonu her gün 24 saat kesintisiz yayın yapmaya hazırlanıyor.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.